Не знаєте, які саме аналізи потрібно здати Вам?
Запитуйте у консультанта Лакмус!
  • Facebook

Підписка на новини сайту

Підготовка до аналізів ПЛР дослідження

ПЛР дослідження       Використання плазми крові допускається для проведення якісних та кількісних досліджень, використання сироватки – тільки  для проведення якісних досліджень методом ПЦР.

       Взяття біологічного матеріалу, по можливості, повинно проводитися в період загострення інфекції. Для контролю ефективності терапії взяття біоматеріалу проводиться не раніше, ніж через 4-6 тижнів після закінчення лікування.

      Для  отримання плазми забір крові проводять натще із ліктьової вени одноразовою голкою (діаметром 0,8-1,1 мм) в одноразовий шприц об’ємом 5 мл або спеціальну вакуумну систему типу  «Venoject» (з ЕДТА), «Vacuette®» (фіолетовий ковпачок – 6% ЕДТА). При заборі  в шприц, кров з нього  акуратно (без утворення піни) переносять в одноразову пластикову пробірку  з антикоагулянтом (6% розчин ЕДТА в співвідношенні 1:20 або 3,8%  розчин цитрату  Na в співвідношенні 1:9).

      Гепарин в якості коагулянту використовувати не можна!  Пробірку закривають пробкою і акуратно перевертають декілька разів (для перемішування з антикоагулянтом).

       Для отримання сироватки забір крові проводять натще із ліктьової вени  одноразовою голкою (діаметром 0,8-1,1 мм) в одноразовий шприц об’ємом 5 мл або в скляну пробірку типу  «Vacuette®» без антикоагулянту.  При заборі  в шприц, кров з нього  акуратно (без утворення піни) переносять в одноразову скляну пробірку .