Персональний сервіс


        Для отримання термінового смс-повідомлення про готовність аналізу та отримання результату електронною поштою, вкажіть, будь-ласка, Ваш номер мобільного телефону та e-mail медичній  сестрі  при заборі крові, щоб вона вписала Ваші контактні данні в бланк направлення.  Коли результат буде готовий, він автоматично відправляється на ваш e-mail, про що Ви отримаєте термінове смс-повідомлення.
         Терміни виконання вказані в окремій графі переліку аналізів, що розміщений на сайті. Переважну більшість аналізів ми виконуємо у день забору крові, лише окремі дослідження вимагають більш тривалого терміну виконання.
         Якщо у Вас виникають будь-які запитання, щодо лабораторних досліджень, наші фахівці постараються надати Вам всю інформацію, якою володіють.
         При зверненні без направлення лікаря спеціаліст лабораторії надасть Вам рекомендації скринігових обстежень - пакетних пропозицій або підбере індивідуальні дослідження, які потрібні саме Вам.
         У випадках, коли рекомендації по обстеженню або інтерпретація результату аналізу виходить за межі компетенції співробітника лабораторії, Вам при необхідності порекомендують лікаря відповідної кваліфікації та вкажуть контакти медзакладів, де можна отримати потрібну консультацію.

Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.