Не знаєте, які саме аналізи потрібно здати Вам?
Запитуйте у консультанта Лакмус!
  • Facebook

Підписка на новини сайту

Персональний сервіс

Персональний сервіс


        Для отримання термінового смс-повідомлення про готовність аналізу та отримання результату електронною поштою, вкажіть, будь-ласка, Ваш номер мобільного телефону та e-mail медичній  сестрі  при заборі крові, щоб вона вписала Ваші контактні данні в бланк направлення.  Коли результат буде готовий, він автоматично відправляється на ваш e-mail, про що Ви отримаєте термінове смс-повідомлення.
         Терміни виконання вказані в окремій графі переліку аналізів, що розміщений на сайті. Переважну більшість аналізів ми виконуємо у день забору крові, лише окремі дослідження вимагають більш тривалого терміну виконання.
         Якщо у Вас виникають будь-які запитання, щодо лабораторних досліджень, наші фахівці постараються надати Вам всю інформацію, якою володіють.
         При зверненні без направлення лікаря спеціаліст лабораторії надасть Вам рекомендації скринігових обстежень - пакетних пропозицій або підбере індивідуальні дослідження, які потрібні саме Вам.
         У випадках, коли рекомендації по обстеженню або інтерпретація результату аналізу виходить за межі компетенції співробітника лабораторії, Вам при необхідності порекомендують лікаря відповідної кваліфікації та вкажуть контакти медзакладів, де можна отримати потрібну консультацію.