Корисно знати

Дифтерія

більше
Бореліоз (хвороба Лайма)

Весна поступово вступає в свої права, не за горами потепління, час пікніків на природі, робіт на дачі та пробудження від зимової сплячки кліщів.

більше
Карцинома молочної залози

Карцинома молочної залози (рак грудей) - лідер серед онкологічних хвороб. Нею щорічно уражається понад півтора мільйона жінок на планеті.

більше
ПАП-тест

Нерідко на прийомі у гінеколога, коли лікар повідомляє пацієнтці про необхідність пройти ПАП-тест, жінка перебуває в деякій розгубленості. Вона асоціює його з тестом на батьківство або папіломами.

більше
АТИПОВА ПНЕВМОНІЯ

З початком холодів, як зазвичай, відзначається зростання захворюваності хворобами органів дихання. Не останнє місце в їхньому списку займають різні види пневмоній. Для пацієнта, далекого від медичних кіл, назва «атипова пневмонія» звучить особливо страхітливо.

більше
Шистосомоз

Чи знаєте Ви, яка сама поширена паразитарна хвороба на землі після малярії? Відповідь проста: шистосомоз. Черви, що викликають захворювання, вражають близько 200 мільйонів чоловік у всьому світі.

більше
Залізодефіцитна анемія

Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) поняття анемії визначається як стан зі значенням гемоглобіну нижче 14 г / л - у чоловіків, 12 г / л - у жінок, і 11 г / л - у вагітних. Серед множинних причин анемії провідне місце при належить дефіциту заліза.

більше
Опісторхоз

Опісторхоз - глистяна інвазія всіх ссавців, яка викликається плоскими трематодами роду Opistorchis. Найчастіше причиною опісторхозу стає сибірська двоустка. Гельмінт великий, досягає в довжину - 20 мм, в ширину - 3 мм, форма тіла пластинчаста. Головні господарі паразита: котячі, псові, свині і людина.

більше
Алергія на пилових кліщів

Одним з найбільш важливих типів алергій, широко поширених в Європі, є алергія на пилових кліщів. Цих мікроскопічних членистоногих надзвичайно багато в навколишньому середовищі, і у сприйнятливих індивідуумів вони можуть викликати потужну імунну реакцію. У народі помилково таку реакцію називають «алергією на пил».

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 7
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.