Корисно знати

Онконастороженість

На сьогоднішній день без перебільшення можна заявити, що проблема онкології стосується буквально всіх. Ця проблема має велике соціальне значення і суттєвий вплив на демографічну ситуацію в нашій країні. У структурі смертності ракові захворювання займають третє місце.

більше
Болить печінка чи підшлункова залоза?

В кабінеті лікаря пацієнт нерідко скаржиться на болі в печінці, але, слід зазначити, що сама печінка боліти не може, так як в ній відсутні нервові закінчення. Болі в правому підребер'ї, відчуття тяжкості пов'язані з капсульної сумкою, в якій знаходиться орган.

більше
Розшифровка аналізів крові на гормони щитовидної залози

Роботу щитовидної залози можна ефективно оцінити, досліджуючи такі показники: - тиреотропний гормон гіпофіза (ТТГ); - трийодтиронін (Т3); - тироксин (Т4); - антитіла до тиреоглобуліну; - антитіла до тиреопероксидази.

більше
Демодекоз

На порозі весна. До життя пробуджується все найпрекрасніше і не дуже. Період потепління - найулюбленіший час для появи одного неприємного дрімаючого недугу, назва якому демодекоз. Зазвичай у волосяних цибулинах і сально-волосяних фолікулах людини мешкає два види - Demodex folliculorum і Demodex brevis.

більше
Токсоплазмоз

Токсоплазмоз - захворювання, яке може передаватися людині через контакт з тваринами (найчастіше з кішками) або через інфіковані продукти харчування (свинина і баранина). Збудник захворювання - токсоплазма, найпростіший організм з розвиненим апікальним комплексом.

більше
Хламідіоз

Хламідія - внутрішньоклітинний мікроорганізм, який є головним збудником захворювань, що передаються статевим шляхом, негонококкового уретриту, епідидиміту, вагініту, гострого уретрального синдрому і тривалих запальних станів статевої сфери, які часто призводять до безпліддя подружніх пар.

більше
Краснуха

Краснуха - інфекція, яка, насамперед, впливає на шкірні покриви і лімфатичні вузли. Причина захворювання - вірус краснухи, який є аналогічним, але НЕ ідентичним вірусу, що викликає кір, і, як правило, передається повітряно-крапельним шляхом.

більше
Цитомегаловірус

Цитомегаловірус (ЦМВ) - досить поширений вірус, який заражає людей різного віку і, потрапивши всередину тіла раз може залишитися там на все ваше життя. Більшість інфекцій, що викликаються цитомегаловірусом, мають тенденцію до безсимптомного протікання, тобто ми часом і не підозрюємо, що вже є вірусоносіями.

більше
Мікоплазма

Мікоплазмоз - умовна назва запального патологічного стану, яке викликається цілим рядом збудників. До «чорного списку» людських мікоплазм включають роди Mycoplasma, Ureaplasma і Acholeplasma. Відомо більше 150 видів мікоплазм, знайдених в рослинах і тваринах, людях і комахах.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 7
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.