Корисно знати

Гепатити. Гепатит А

Про гепатит йдеться мова тоді, коли має місце запальний процес печінки. Назва хвороби «гепатит» походить від грецького «гепар», що означає «печінку» і суфікса -ит, який нагадує нам про наявність запалення.

більше
Гепатит В

У попередній статті розділу ми торкнулися теми гепатитів і сьогодні продовжимо її, зупинившись докладніше на гепатиті В. Гепатит В - це інфекційне захворювання, яке викликає вірус, що позначається як HBV.

більше
Гепатит С

Продовжуючи тему гепатитів, сьогодні ми більш детально зупинимося на гепатиті С. Отже, гепатит С - це інфекційне захворювання, що викликається вірусом HCV. Передається воно при прямому контакті із зараженою кров'ю, при використанні загальних голок в середовищі наркоманів, при переливанні крові, можлива передача (рідко) інфекції статевим шляхом.

більше
Мононуклеоз

Мононоуклеоз або «хвороба поцілунків» - надзвичайно контагіозне інфекційне захворювання, що має найбільше поширення в молодіжному середовищі. Викликає хворобу вірус, який називається EBV (вірус Епштейна-Барр).

більше
Хелікобактер пілорі

Хелікобактер пілорі - назва грамнегативної бактерії, що колонізує слизову оболонку шлунка і призводить до місцевої запальної реакції, яка може прогресувати до таких серйозних захворювань як хронічний гастрит, невиразкова диспепсія, виразкова хвороба і рак шлунку.

більше
Аскаридоз

У цій статті мова піде про людську аскариду - досить поширеного паразитичного черва, який заражає багатьох ссавців (свині, коні, собаки, кішки), у тому числі і людину. Середня довжина дорослої самки людської аскариди становить близько 30 см, самця - 20 см.

більше
Эхинокок

Привівши у дім собаку, мало хто із новоспечених господарів замислюється про те, які «сюрпризи» можуть його чекати. Маються на увазі не ті приємні клопоти, які дарує нам спілкування з чотириногим другом. Поговоримо сьогодні про можливі проблеми.

більше
Вагітність та гормони

Вагітність - час найбільш очевидних та інтенсивних змін в організмі жінки, що підтримуються головним чином за рахунок гормональних змін, які починаються ще до зачаття. Нагадаємо коротко, що при овуляції рівень прогестерону починає збільшуватися, щоб підготувати матку до вагітності.

більше
1 2 3 4 5 6 7
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.