Загальний аналіз сечі

Для загального аналізу сечі збирають всю ранкову порцію (але не менше 50 мл ) сечі, натще, відразу після сну ( рекомендовано, щоб попереднє сечовипускання було не пізніше ніж в 2 – й годині ранку).

Перед  забором сечі обов’язково проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Жінкам: двома пальцями однієї руки розвести зовнішні статеві губи та провести туалет зовнішніх статевих органів. В обох випадках рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника.

Не рекомендовано здавати сечу жінкам під час менструації.

Сечу необхідно збирати відразу в посуд в якій вона буде доставлена в лабораторію. Рекомендовано використовувати широкогорлий посуд ( розмір діаметру горла посуду - не менше 4 см) з широкою основою (для запобігання розбризкуванню сечі), місткістю 50 – 150 мл з кришкою, що щільно закручується. Цим вимогам відповідають спеціальні одноразові контейнери для забору сечі. Перевірити правильність заповнення направлення та ідентифікації проби. Забір сечі у новонароджених проводять з допомогою спеціальних урино-контейнерів для дітей, що кріпиться безпосередньо до навколостатевої ділянки.

Підготовка застосовується до наступних аналізів:
корисно знати
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.