Не знаєте, які саме аналізи потрібно здати Вам?
Запитуйте у консультанта Лакмус!
  • Facebook

Підписка на новини сайту

Забір крові вакуумними системами

Забір крові вакуумними системами

          В лабораторії «Лакмус» для забору крові використовуються лише спеціальні вакуумні системи – вакутаймери. Забір крові вакутаймерами має ряд суттєвих переваг перед забором крові звичайними шприцами, який здійснюється ще досі, на жаль, майже у всіх державних медичних закладах і деяких приватних лабораторіях економ-класу.

Цілковита безпека забору крові

            Вакутаймер являє собою повністю герметично закриту систему, що виключає контакт з кров’ю, і забезпечує цілковиту безпеку пацієнта і медперсоналу при заборі крові з вени.

Швидкість забору крові

            Вакутаймер відрізняється від звичайного шприца також тим, що замість поршня у ньому використовується перепад тиску, завдяки тому що в пробірці створюється вакуум. Система зручна тим, що дозволяє набрати потрібну кількість крові, навіть для кількох пробірок для різних видів досліджень, за лічені секунди.

Точність дослідження

            Вакутаймерна система дозволяє при заборі крові зберегти максимально точне співвідношення крові і антикоагулянта, завдяки чому кров не згортається і краще зберігається в пробірці. Крім того вона дозволяє чітко і надійно маркувати пробірки, щоб уникнути плутанини при транспортуванні.