Корисно знати

Токсокароз

Захворювання, що викликається нематодами роду Toxocara, відоме під назвою токсокароз. Toxocara Canis є різновидом аскариди, специфічного паразиту шлунково-кишкового тракту собак та інших псових (лисиці, вовки і т.д.). Собача токсокара є заразною для людини.

більше
Ревматична поліміалгія

Ревматична поліміалгія - це ревматичне запалення м'язів, що починається з плечей і шиї та розповсюджується при відсутності лікування на інші частини тіла. Основними симптомами, які спостерігаються у пацієнтів, являеться хворобливість і напруженість м'язів.

більше
Оперізуючий лишай

Багато хто з нас в дитинстві хворів на вітрянку, але мало хто знає, що вірус, який викликає це типово дитяче і відносно легке захворювання неймовірно підступний. Він здатний зачаїтися в нашому організмі на багато років, а потім раптово проявити себе у всій красі у вигляді такого малоприємного захворювання як оперізувальний лишай.

більше
Паразитарні грибки шкіри

Грибки, які зазвичай зустрічаються у флорі шкіри і навколишньому середовищі, як правило, співіснують з людським організмом в стані сапрофітів, не викликаючи яких-небудь пошкоджень. Однак ці грибки можуть при певних умовах вести себе як патогенні мікроорганізми.

більше
Мікседема

Мікседема представляє собою особливу форму підшкірного набряку, що виникає через накопичення в підшкірній клітковині мукополісахаридів. Основна причина захворювання - важкий гіпотиреоз, тобто стан, коли щитовидна залоза продукує недостатньо гормонів, які адаптовані до потреб організму людини.

більше
Подагра та гіперурікемія

Що спільного між Олександром Македонським і Іваном Грозним, Рубенсом і Рембрандтом, Мопассаном і Ньютоном? Відповідь, можливо, здивує. Всі вони страждали від подагри. Вчені пов'язують феномен зв’язку захворювання з розумовими здібностями людини надлишком сечової кислоти, яка впливає на мозкову діяльність.

більше
Лейкоцити в сечі

Лейкоцити - це білі кров'яні тільця, які представляють собою групу неоднорідних клітин, що відповідають за захист організму від атак ворожих агентів (вірусів, бактерій, грибків, паразитів) та чужорідних тіл, що проникають ззовні.

більше
Алергічний риніт

Алергічний риніт нерідко йде «поруч» з іншими хворобами. Найбільш поширеною патологією, пов'язаною з ринітом, є бронхіальна астма. Риніт може передувати настанню астми і є серйозним фактором ризику в цьому плані, тому слід враховувати комбіновану стратегію терапії обох захворювань.

більше
Ешеріхози

Деякі штами ешерихії провокують кишкові хвороби, що обмежені, як правило, діарейними епізодами. Так, наприклад, всім відома діарея мандрівника часто викликана саме ентеротоксигенними штамами кишкової палички.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 7
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.