Співпраця

Колектив лабораторії "Лакмус" зацікавлений в розвитку та співпраці:

В галузі науки

з науковими співробітниками університетів, науково-дослідними кафедрами, дослідницькими інститутами. Готовий сприяти, надавати вигідні умови у виконанні лабораторних досліджень при  написанні наукових робіт для отримання наукового ступеню.

В галузі соціальної політики

з соціально-орієнтованими медичними проектами, спрямованими на профілактику хвороб, покращення здоров’я населення, виявлення захворювань на ранніх стадіях, різноманітних скринінгових програмах.

В галузі колегіальної співпраці

з клініко-діагностичними лабораторіями приватної, державної та комунальної форми власноті, зацікавлені в підписанні договорів на короткострокову та довгострокову співпрацю на виконання аналізів в якості субпідряду.

В галузі медицини

з медичними центрами приватної, державної та комунальної форми власноті на виконання лабораторних досліджень як всього спетру, так і окремих видів досліджень. Готові забезпечити доставку біологічного матеріалу, виконання аналізів в короткі терміни, навчання персоналу, відповідального за забір крові. Обладнати кабінет забору всіма необхідними для роботи засобами: пробірками, перехідниками, голками, термосумками, холодобоксами, дезрозчинами.

В галузі страхування

з страховими компаніями, в пакеті яких є медичні та діагностичні послуги.

З питань співпраці в кожній з вищеперечислених галузей звертайтесь за тел. 050-183-30-36, 096-938-62-76 або e-mail: info.lackmus@gmail.com

Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.