Корисно знати

Затримка розвитку плода

Затримка розвитку плода - це синдром, який супроводжується уповільненням або зупинкою динаміки розмірів плода. З такою проблемою стикається до 10% вагітних.

більше
Кератомікози

Давно не секрет, що 90% населення планети є носіями грибкових агентів, які «дрімають» до пори до часу. Групу хвороб, при яких уражається роговий шар шкіри, об'єднують під загальною назвою - кератомікози.

більше
Діагностика коронавірусу

Ще зовсім недавно слово «пандемія» нам здавалося застарілим і таким, що не має ніякого відношення до теперішнього часу. Але вже сьогодні ми так не думаємо.

більше
Пакреатит

Новорічні свята вже минули, проте багато кому доведеться зіткнутися з наслідками бурхливих зимових веселощів - виникненням або загостренням захворювань травної системи. За апетитно сервірованим столом, звичайно ж, згадувати про це не хочеться.

більше
Мікроскопічний коліт

Мікроскопічний коліт - особлива форма хронічного запалення кишечника. В останні роки його поширеність різко зросла, поряд з хворобою Крона і неспецифічним виразковим колітом.

більше
Цукровий діабет

Цукровий діабет - ендокринна патологія, яка пов'язана зі значним підвищенням в крові рівня глюкози. Виділяють кілька типів хвороби. При ранній діагностиці та адекватній терапії деякі з них можна вилікувати, інші - доведеться контролювати все життя.

більше
Алергія на гриби

З настанням осені вміст в повітрі пилку значно зменшується. Здавалося б, саме час затихнути симптомам алергії. Однак цього не стається. Навіть навпаки, ознаки астми або алергії можуть посилитися. Чому? Що ж містить осіннє повітря? Відповідь: спори грибів.

більше
Тромбоз і тромбофлебіт

Протягом життя з венозними захворюваннями стикається чверть населення планети. Лідери серед цих хвороб - тромбофлебіт і тромбоз, 70% пацієнтів - жінки.

більше
Остеопороз

Що ж таке остеопороз? Це патологія, пов'язана з порушенням фосфорно-кальцієвого обміну, яка призводить до підвищеної крихкості кісток. З кісткової тканини вимивається кальцій і кістка стоншується.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 9
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.