Корисно знати

Пренатальний скринінг: як виявити патологію до народження?

більше
Аналіз на кальпротектин: що слід знати?

Запальні захворювання кишечника є групою хронічних хвороб, що характеризуються пошкодженням слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

більше
Cтрептокок групи В: небезпека для вагітних

Стрептокок групи В, а саме Streptococcus agalactiae, єдиний представник групи - умовно-патогенний грампозитивний мікроорганізм, що колонізує головним чином слизову оболонку кишечника.

більше
Кальцій. Значення для оргнізму

Кальцій є одним з найважливіших мінералів в організмі, 99% якого міститься в кістках, нігтях та зубах. Майже весь кальцій, що залишився, циркулює в крові, де він може перебувати у вільній формі або пов'язаний з білками плазми

більше
Цинк. Значення для організму

Цинк – мікроелемент, необхідний людині та багатьом іншим тваринам, а також рослинам та мікроорганізмам. Він являє собою другий за поширеністю метал в організмі людини після заліза і є єдиним металом, який присутній у всіх класах біологічних каталізаторів

більше
Низькі тромбоцити: що це означає?

Майже кожному з нас доводилося здавати кров для загального аналізу. Ця процедура необхідна як у профілактичних цілях, так і для первинної діагностики.

більше
Атерослероз і холестерин: що потрібно знати?

Загальновідомий факт: хвороби серцево-судинної системи - провідні причини смертності людини. Найчастіше основою цих захворювань стає атеросклероз – ураження судинних стінок. Пацієнти з атеросклерозом схильні до ризику стенокардії, інфаркту міокарда, інсульту.

більше
Глікація: цукор і старіння

більше
Магній та стійкість до стресу

Наша нервова система – складно організована структура, яка надзвичайно чутливо реагує на порушення клітинного метаболізму, де дефіцит магнію грає одну з провідних ролей.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 10
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.