Корисно знати

Аналіз крові на електроліти: навіщо здавати?

Електроліти – це мінерали, які мають електричний заряд і, отже, здатні проводити струм. В організмі людини вони є у всіх рідинах, таких як кров, сеча, піт, внутрішньоклітинна рідина.

більше
Темна сеча: у чому причини та коли турбуватися?

Сеча – кінцевий продукт фільтраційної роботи нирок. Насправді саме завдяки ниркам кров «очищується» від численних відходів та токсичних речовин, що виробляються організмом, які разом із водою утворюють сечу.

більше
Коагуляційні проби: навіщо потрібні?

Коли відбувається пошкодження кровоносної судини, організм негайно активується, щоб контролювати та обмежувати крововтрату за допомогою складних фізіологічних процесів, які разом називаються гемостазом.

більше
Тест на ВПЛ: що це таке та для чого проводиться?

Тест на ВПЛ – це дослідження, спрямоване на виявлення інфекцій, викликаних вірусом папіломи людини. ВПЛ грає вирішальну роль у розвитку та прогресуванні раку шийки матки.

більше
Хламідіоз: що слід знати?

Це захворювання відоме як «тиха інфекція», оскільки у більшості пацієнтів (як чоловіків, так і жінок, приблизно в 50% і 70% випадків відповідно) не спостерігається жодних симптомів. Йдеться про хламідіоз – одне з найпоширеніших ЗПСШ.

більше
Здоров'я серця: які діагностичні тести слід пройти?

Навіть сьогодні серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності. Зокрема, інфаркти пов'язані із значним погіршенням якості життя. Здається, всі знають про небезпеку деяких чинників ризику, але ігнорують їх.

більше
Низький тестостерон: про що це говорить?

Тестостерон - це стероїдний гормон, основні функції якого включають нарощування м'язової маси, підтримання сексуального потягу та кісткової маси, виробництво еритроцитів та багато іншого.

більше
Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ): що це означає?

ШОЕ - це абревіатура від "швидкості осідання еритроцитів", аналізу крові, введеного в діагностику приблизно в 1920-х роках. У крові еритроцити мають тенденцію залишатися у зваженому стані, відокремлені один від одного завдяки негативному заряду мембрани.

більше
Тест на ТORCH - інфекції під час вагітності: навіщо здавати аналіз?

Тест на TORCH - інфекції - це комплекс аналізів, який допомагає визначити, чи є у майбутньої матері будь-які захворювання, які можуть передаватися дитині.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 14
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.