Корисно знати

Колір сечі: про що говорить?

Ми вже звикли до того, що при зверненні за медичною допомогою з будь-якою скаргою лікар в першу чергу призначає пацієнтові аналіз сечі. Подібне дослідження здатне оцінити важливі показники здоров'я, які можуть розповісти про стан нашого організму

більше
Хвороби кондиціонерів: в чому небезпека?

У літні місяці, особливо під час сильної спеки, поширене використання кондиціонерів. Однак якщо з одного боку ці пристрої дарують нам таку бажану прохолоду, з іншого – можуть стати джерелом серйозних проблем.

більше
Діарея мандрівників: що потрібно знати?

Одне із захворювань, які найчастіше вражають туристів, – це так звана діарея мандрівників. Зазвичай від неї страждають діти і люди похилого віку, а також групу ризику складають пацієнти з діабетом і ті, що приймають антацидні препарати.

більше
Антибіотикограма: для чого вона потрібна?

Іноді після візиту до лікаря пацієнта призначається антибіотикограма . Що це за аналіз і навіщо його треба здавати? Антибіограма – це мікробіологічний тест, який використовується для перевірки чутливості мікроорганізму до одного або кількох протимікробних препаратів.

більше
Пренатальний скринінг: як виявити патологію до народження?

більше
Аналіз на кальпротектин: що слід знати?

Запальні захворювання кишечника є групою хронічних хвороб, що характеризуються пошкодженням слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

більше
Cтрептокок групи В: небезпека для вагітних

Стрептокок групи В, а саме Streptococcus agalactiae, єдиний представник групи - умовно-патогенний грампозитивний мікроорганізм, що колонізує головним чином слизову оболонку кишечника.

більше
Кальцій. Значення для оргнізму

Кальцій є одним з найважливіших мінералів в організмі, 99% якого міститься в кістках, нігтях та зубах. Майже весь кальцій, що залишився, циркулює в крові, де він може перебувати у вільній формі або пов'язаний з білками плазми

більше
Цинк. Значення для організму

Цинк – мікроелемент, необхідний людині та багатьом іншим тваринам, а також рослинам та мікроорганізмам. Він являє собою другий за поширеністю метал в організмі людини після заліза і є єдиним металом, який присутній у всіх класах біологічних каталізаторів

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 14
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.