Обладнання

Автоматичний гематологічний аналізатор ABX Horiba Pentra 80 XL - результат найновіших досягнень в області розробки і виробництва гематологічних аналізаторів, який поєднує в собі передові технології клінічних досліджень при високому ступені автоматизації процесу вимірювань. Здатен проводити 80 тестів по 26-ти параметрах за одну годину.
Siemens Immulite 2000 – повністю автоматизована аналітична система, що використовує найсучасніший метод детекції – хемілюмінесценція. Здатен виконувати більше 70 параметрів по 14 діагностичних групах. Найкоротший термін виконання досліджень серед аналізаторів цього класу: від 30 до 60 хвилин в залежності від виду аналізу. Вбудована система контролю якості та сучасне програмне забезпечення дозволяють отримати точний результат за короткий час. Широке меню тестів для визначення гормонів щитовидної залози, гормонів репродукції, онкомаркерів, маркерів інфекційних захворювань та пренатальної діагностики.
Автоматичний біохімічний аналізатор Нumastar 300 – повністю автоматичний біохімічний аналізатор для виконання біохімічних та імунотурбидиметричних тестів, що розроблений лідером в галузі лабораторного обладнання – німецькою компанією Human.
Автоматичний імунологічний аналізатор Grifols Triturus ® це відкритий та повністю автоматизований аналізатор ELISA, який може виконувати цілий ряд різних досліджень і обробляти кілька зразків одночасно.
Аналізатор Pentra 400 є повністю автоматизованим біохімічним аналізатором, в якому використовуються колориметричні, турбодіметричні та потенціометричні технології дослідження. Аналізатор призначений для діагностичного аналізу in vitro, заснованого з використанням сироватки, плазми, сечі і навіть цільної крові. Єдина реагентна система, розроблена HORIBA ABX для аналізаторів серії Pentra, гарантує зручність роботи і високу якість досліджень.
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.