Підготовка до здачі

Загальні правила прийому матеріалу

 

Для отримання достовірних результатів досліджень необхідно дотримуватися певних правил підготовки. Окрім загальних правил є ще ряд важливих рекомендацій щодо підготовки до окремих досліджень. Тому бажано, заздалегідь, уточнити у Вашого лікуючого лікаря, або у працівників лабораторії "Лакмус" – особливості й умови підготовки до певного дослідження.
Важливо:
•  Для збирання біоматеріалу в домашніх умовах (наприклад, сечі, калу та ін.) рекомендується, забирати матеріал в спеціальний контейнер,  не рекомендується використовувати контейнери, що вже мали побутове використання, оскільки це може вплинути на якість результату дослідження.
•  Години забору біоматеріалу у відділеннях лабораторії "Лакмус" можуть відрізнятися, оскільки графік їхньої роботи не однаковий.
•  Прийом будь-яких медикаментів,  паління, вживання алкоголю, кави, надмірні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.
•  Забір крові проводиться лише натщесерце – після  6 -12 годинного голодування.
•  Для маленьких дітей — перед забором крові необхідно витримати максимально можливий період між годуваннями (мінімум 2 години).
•  При транспортуванні на далекі відстані матеріал доставляється в сумках-холодильниках з холодовими елементами з дотриманням всіх правил забору, транспортування та зберігання біологічного матеріалу. Направлення на дослідження упаковують окремо. Забороняється обертати їх навкруги ємкості з об'єктом досліджень, вкладати в контейнер або бікс. Направлення зберігаються в лабораторії протягом терміну, визначеного нормативною документацією.

Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.