Букальний зішкріб

Букальний зішкріб фото

Перед забором букального зішкрібу рекомендовано не їсти протягом 30 хв. В порожнині рота не повинно бути залишків їжі. У немовлят на грудному вигодовуванні рекомендовано брати зразки не раніше ніж 1-2 години після останнього годування. Бажано протягом доби утриматись від застосування місцевих препаратів і процедур, прийому алкоголю, обстежитися до або не раніше 14 діб після закінчення курсу антибактеріальної, антигрибкової терапії, якщо інше не рекомендовано Вашим лікарем.


Процедура забору


Зішкріб беруть сухим стерильним одноразовим зондом обертальними рухами з невеликим натисканням, покрутивши з внутрішньої поверхні однієї і другої щоки протягом 6 секунд. Відразу після отримання зразка робочу частину зонда з щіточкою поміщають в стерильну одноразову пробірку зі спеціальним транспортним середовищем для ПЛР-досліджень і акуратно обламують пластиковий стержень на відстані не більше 0,5 см (в області спеціальної насічки) від робочої частини, залишаючи робочу частину зонда з матеріалом в транспортному середовищі. Пробірку щільно закривають кришкою і маркують. Важливо пам’ятати, є неприйнятним використання багаторазових ножиць для обрізання робочої частини зонда- це може призвести до перехресної контамінації клінічним матеріалом і, як наслідок, отримання помилковопозитивних результатів.


Транспортування, зберігання


Матеріал транспортується в пробірці типу апендорф з транспортним середовищем, зберігати при +2+8 С, доставка в термоконтейнерах з охолоджуючими елементами.

Підготовка застосовується до наступних аналізів:
 • ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
  • Код Назва показника Ціна грн. Час виконання
   306 Генетика метаболізму лактози (тест на лактозну недостатність)
   Ціна грн. Час виконання
   485.00 7 днів
   485.00 7 днів
корисно знати
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.