Корисно знати

Дивертикульоз кишківника

Дивертикульоз кишківника - одне з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту в промислово розвинених країнах, що характеризується наявністю дивертикул.

більше
Перніціозна анемія

Продовжуючи тему анемій, порушену в одній із попередніх статей нашої рубрики, сьогоднішня увага буде приділена анемії, яка виникає в результаті дефіциту вітаміну В12.

більше
Гіпоксемія

Гіпоксемією прийнято називати такий стан, при якому рівень кисню, що міститься в артеріальній крові, недостатній.

більше
Непереносимість лактози

Непереносимість лактози - це стан, при якому споживання молока і молочних продуктів викликає неалергічну реакцію, яка виявляється шлунково-кишковими розладами.

більше
Гіперандрогенія у жінок

Жіноча гіперандрогенія - термін збірного характеру, який об'єднує цілу групу захворювань і синдромів, що супроводжуються збільшеними рівнями чоловічих гормонів в крові пацієнтки.

більше
Дифтерія

Дифтерія - дуже заразна, викликає її бактерія Corynebacterium diphtheriae. При захворюванні виникає характерне гостре запалення слизових оболонок носа, горла, гортані, а іноді - трахеї.

більше
Бореліоз (хвороба Лайма)

Весна поступово вступає в свої права, не за горами потепління, час пікніків на природі, робіт на дачі та пробудження від зимової сплячки кліщів.

більше
Карцинома молочної залози

Карцинома молочної залози (рак грудей) - лідер серед онкологічних хвороб. Нею щорічно уражається понад півтора мільйона жінок на планеті.

більше
ПАП-тест

Нерідко на прийомі у гінеколога, коли лікар повідомляє пацієнтці про необхідність пройти ПАП-тест, жінка перебуває в деякій розгубленості. Вона асоціює його з тестом на батьківство або папіломами.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 8
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.