Корисно знати

Ревматоїдний артрит

Біль при русі здатна викликати величезна кількість захворювань. Це може бути травма, пухлини, вроджені аномалії. Часто провокатором болю у дорослих пацієнтів стає запальний процес всередині суглоба - артрит.

більше
Отит

Пройде зовсім небагато часу і нам, не дивлячись ні на що, захочеться спробувати всі принади літа: загоряння, пляж, купання. Ми будемо прагнути до річок та ставків, озер та морів.

більше
Виразковий коліт

В останнє десятиліття, особливо в країнах Європи, є актуальною проблема виразкового коліту. Вражаються переважно особи молодого віку, а через пізню діагностику хвороба стає причиною інвалідності.

більше
Імунограма

Нерідко, особливо після чергової ГРВІ, ми чуємо від знайомих фразу: «У тебе, напевно, слабкий імунітет. Треба його терміново підвищувати». Після чого поспішаємо в аптеку, щоб запастися імуностимуляторами.

більше
Антимюлерів гормон

Анитмюлерів гормон - глікопротеїн, який виявляється в крові та виробляється в яєчках у чоловіків і в фолікулах у жінок.

більше
Вірус папіломи людини

Починаючи з кінця XV століття, з розвитком міст та зростанням проституції, захворювання, що передаються статевим шляхом, почали свій переможний хід Європою.

більше
Гонорея

Гонорея - інфекційна хвороба, яка викликається гонококом (Neisseria gonorrhoeae). Щоб рости і розмножуватися, цей мікроорганізм потребує теплого і вологого середовища.

більше
Дивертикульоз кишківника

Дивертикульоз кишківника - одне з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту в промислово розвинених країнах, що характеризується наявністю дивертикул.

більше
Перніціозна анемія

Продовжуючи тему анемій, порушену в одній із попередніх статей нашої рубрики, сьогоднішня увага буде приділена анемії, яка виникає в результаті дефіциту вітаміну В12.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 10
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.