Корисно знати

ПАП-тест

Нерідко на прийомі у гінеколога, коли лікар повідомляє пацієнтці про необхідність пройти ПАП-тест, жінка перебуває в деякій розгубленості. Вона асоціює його з тестом на батьківство або папіломами.

більше
АТИПОВА ПНЕВМОНІЯ

З початком холодів, як зазвичай, відзначається зростання захворюваності хворобами органів дихання. Не останнє місце в їхньому списку займають різні види пневмоній. Для пацієнта, далекого від медичних кіл, назва «атипова пневмонія» звучить особливо страхітливо.

більше
Шистосомоз

Чи знаєте Ви, яка сама поширена паразитарна хвороба на землі після малярії? Відповідь проста: шистосомоз. Черви, що викликають захворювання, вражають близько 200 мільйонів чоловік у всьому світі.

більше
Залізодефіцитна анемія

Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) поняття анемії визначається як стан зі значенням гемоглобіну нижче 14 г / л - у чоловіків, 12 г / л - у жінок, і 11 г / л - у вагітних. Серед множинних причин анемії провідне місце при належить дефіциту заліза.

більше
Опісторхоз

Опісторхоз - глистяна інвазія всіх ссавців, яка викликається плоскими трематодами роду Opistorchis. Найчастіше причиною опісторхозу стає сибірська двоустка. Гельмінт великий, досягає в довжину - 20 мм, в ширину - 3 мм, форма тіла пластинчаста. Головні господарі паразита: котячі, псові, свині і людина.

більше
Алергія на пилових кліщів

Одним з найбільш важливих типів алергій, широко поширених в Європі, є алергія на пилових кліщів. Цих мікроскопічних членистоногих надзвичайно багато в навколишньому середовищі, і у сприйнятливих індивідуумів вони можуть викликати потужну імунну реакцію. У народі помилково таку реакцію називають «алергією на пил».

більше
Токсокароз

Захворювання, що викликається нематодами роду Toxocara, відоме під назвою токсокароз. Toxocara Canis є різновидом аскариди, специфічного паразиту шлунково-кишкового тракту собак та інших псових (лисиці, вовки і т.д.). Собача токсокара є заразною для людини.

більше
Ревматична поліміалгія

Ревматична поліміалгія - це ревматичне запалення м'язів, що починається з плечей і шиї та розповсюджується при відсутності лікування на інші частини тіла. Основними симптомами, які спостерігаються у пацієнтів, являеться хворобливість і напруженість м'язів.

більше
Оперізуючий лишай

Багато хто з нас в дитинстві хворів на вітрянку, але мало хто знає, що вірус, який викликає це типово дитяче і відносно легке захворювання неймовірно підступний. Він здатний зачаїтися в нашому організмі на багато років, а потім раптово проявити себе у всій красі у вигляді такого малоприємного захворювання як оперізувальний лишай.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 8
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.