Корисно знати

Гормон вагітності - хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ)

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) - гормон, який пов'язаний з вагітністю, його основна функція полягає у підтримці вагітності, сприяючи гормональному та тканинному середовищу, що підходить для розвитку ембріона.

більше
Анализы крови в «Лакмусе»: андростендион

Андростедіон - гормон, який виділяється в плазму наднирниками, яєчками у чоловіків та яєчниками у жінок. Цей гормон є проміжним продуктом біохімічного шляху, що призводить до синтезу тестостерону, естрону та естрадіолу.

більше
Високі лімфоцити: чи варто турбуватися?

Лімфоцити є лейкоцитами, що відповідають за імунний захист організму. Надлишок лімфоцитів може бути сигналом основного запального процесу або інших серйозніших патологій, але не тільки.

більше
Бактеріальна флора: що слід знати про здоров'я кишечника?

Наша травна система, і особливо кишечник, заселена багатьма мікроорганізмами, які разом становлять бактеріальну флору. Якщо згладити різні складки, ворсинки та мікроворсинки, то площа поверхні слизової оболонки кишечника становить приблизно 200 м².

більше
Обстеження після 60: які аналізи треба здавати?

З віком людина неминуче починає мати справу з певними труднощами. Однак це не означає, що життя після 60 років не може, як і раніше, приносити велике задоволення...

більше
Бакпосів сечі на флору

Бактеріальний посів сечі – це мікробіологічне дослідження, спрямоване на пошук у сечі певних мікроорганізмів. Цей аналіз показаний при підозрі на інфекцію сечовивідних шляхів, оскільки дозволяє виявити будь-які мікроорганізми, залучені до патологічного процесу та дати їх кількісну оцінку

більше
Глюкоза у сечі – глюкозурія

Глюкозурія – присутність глюкози у сечі є характерним симптомом цукрового діабету. Коли рівень глюкози в крові нормальний, нирки, фільтруючи кров, "випускають" мінімальну кількість цукру із сечею.

більше
Високий рівень ПСА: чи варто турбуватися?

Абревіатура ПСА розшифровується як специфічний антиген простати. Це білок або, швидше, фермент, який виробляється клітинами передміхурової залози. Його функція полягає в розрідженні насіннєвої рідини після еякуляції, щоб сперматозоїди могли легше рухатися в жіночих статевих шляхах.

більше
Макроцитоз: що варто знати?

Макроцитоз - це стан, що характеризується наявністю в периферичній крові численних еритроцитів, розміри яких більші за норму.

більше
Завантажити ще...
1 2 3 4 5 6 ... 14
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.