Корисно знати

Опісторхоз

Опісторхоз - глистяна інвазія всіх ссавців, яка викликається плоскими трематодами роду Opistorchis. Найчастіше причиною опісторхозу стає сибірська двоустка. Гельмінт великий, досягає в довжину - 20 мм, в ширину - 3 мм, форма тіла пластинчаста. Головні господарі паразита: котячі, псові, свині і людина.

більше
Алергія на пилових кліщів

Одним з найбільш важливих типів алергій, широко поширених в Європі, є алергія на пилових кліщів. Цих мікроскопічних членистоногих надзвичайно багато в навколишньому середовищі, і у сприйнятливих індивідуумів вони можуть викликати потужну імунну реакцію. У народі помилково таку реакцію називають «алергією на пил».

більше
Токсокароз

Захворювання, що викликається нематодами роду Toxocara, відоме під назвою токсокароз. Toxocara Canis є різновидом аскариди, специфічного паразиту шлунково-кишкового тракту собак та інших псових (лисиці, вовки і т.д.). Собача токсокара є заразною для людини.

більше
Ревматична поліміалгія

Ревматична поліміалгія - це ревматичне запалення м'язів, що починається з плечей і шиї та розповсюджується при відсутності лікування на інші частини тіла. Основними симптомами, які спостерігаються у пацієнтів, являеться хворобливість і напруженість м'язів.

більше
Оперізуючий лишай

Багато хто з нас в дитинстві хворів на вітрянку, але мало хто знає, що вірус, який викликає це типово дитяче і відносно легке захворювання неймовірно підступний. Він здатний зачаїтися в нашому організмі на багато років, а потім раптово проявити себе у всій красі у вигляді такого малоприємного захворювання як оперізувальний лишай.

більше
Паразитарні грибки шкіри

Грибки, які зазвичай зустрічаються у флорі шкіри і навколишньому середовищі, як правило, співіснують з людським організмом в стані сапрофітів, не викликаючи яких-небудь пошкоджень. Однак ці грибки можуть при певних умовах вести себе як патогенні мікроорганізми.

більше
Мікседема

Мікседема представляє собою особливу форму підшкірного набряку, що виникає через накопичення в підшкірній клітковині мукополісахаридів. Основна причина захворювання - важкий гіпотиреоз, тобто стан, коли щитовидна залоза продукує недостатньо гормонів, які адаптовані до потреб організму людини.

більше
Подагра та гіперурікемія

Що спільного між Олександром Македонським і Іваном Грозним, Рубенсом і Рембрандтом, Мопассаном і Ньютоном? Відповідь, можливо, здивує. Всі вони страждали від подагри. Вчені пов'язують феномен зв’язку захворювання з розумовими здібностями людини надлишком сечової кислоти, яка впливає на мозкову діяльність.

більше
Лейкоцити в сечі

Лейкоцити - це білі кров'яні тільця, які представляють собою групу неоднорідних клітин, що відповідають за захист організму від атак ворожих агентів (вірусів, бактерій, грибків, паразитів) та чужорідних тіл, що проникають ззовні.

більше
Завантажити ще...
1 ... 4 5 6 7 8 ... 11
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.