Корисно знати

Лямбліоз

Лямбліоз - захворювання, що викликається лямбліями - найпростішими організмами, які локалізуються в дванадцятипалій кишці, інших частинах тонкої кишки, іноді і в товстій кишці. Назва лямбліозу походить від імені його першовідкривача, німця Лямбля, який описав його в 1859 році.

більше
Проблеми з серцем

Більшість захворювань серцево -судинної системи мають важливу особливість - повільний розвиток, через це протягом тривалого часу вони залишаються непоміченими. Найчастіше пацієнт про проблеми з серцем дізнається надто пізно, коли, фактично, «поїзд пішов». Як приклад може служити серцевий напад.

більше
Частий головний біль

Кому з нас не відомий головни біль? Він - вірний супутник сучасної людини, повсякденне життя якої сповнене стресу, та й екологічні умови проживання далекі від ідеальних. Причини патологічного стану можуть бути досить різноманітними. Від банального головного болю напруги до серйозних мозкових порушень.

більше
Хвороби нирок?

Наші нирки виконують дуже важливе завдання - виводять продукти обміну, токсини та інші шкідливі сполуки, забезпечуючи нормальний кислотно-лужний баланс плазми крові. Звичайно ж, будь-які збої функції нирок відразу негативним чином впливають на роботу сечовидільної системи.

більше
Зайва вага?

Як відомо, про смаки не сперечаються. Давнім грекам подобалося здобне тіло, а сучасні мешканці гламурного Олімпу диктують абсолютно інші канони. На зміну пишним стегнам та бюсту прийшли андрогінні форми типу «банан», масово популяризовані дизайнерами. І жінки несамовито кинулися худнути, доводячи себе до нервових зривів та анорексії.

більше
Аналізи для вагітних

Жінка готується стати матір'ю - це чи не найважливіший період не тільки в її житті, але і в житті її малюка? Саме зараз необхідно прислухатися до свого організму найбільш пильно і спостерігати за собою якомога уважніше. Деякі ва гітні відмовляються від лікарської допомоги, покладаючись на свою інтуїцію.

більше
Онконастороженість

На сьогоднішній день без перебільшення можна заявити, що проблема онкології стосується буквально всіх. Ця проблема має велике соціальне значення і суттєвий вплив на демографічну ситуацію в нашій країні. У структурі смертності ракові захворювання займають третє місце.

більше
Болить печінка чи підшлункова залоза?

В кабінеті лікаря пацієнт нерідко скаржиться на болі в печінці, але, слід зазначити, що сама печінка боліти не може, так як в ній відсутні нервові закінчення. Болі в правому підребер'ї, відчуття тяжкості пов'язані з капсульної сумкою, в якій знаходиться орган.

більше
Розшифровка аналізів крові на гормони щитовидної залози

Роботу щитовидної залози можна ефективно оцінити, досліджуючи такі показники: - тиреотропний гормон гіпофіза (ТТГ); - трийодтиронін (Т3); - тироксин (Т4); - антитіла до тиреоглобуліну; - антитіла до тиреопероксидази.

більше
Завантажити ще...
1 ... 4 5 6 7 8
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.