Корисно знати

Хелікобактер пілорі

Хелікобактер пілорі - назва грамнегативної бактерії, що колонізує слизову оболонку шлунка і призводить до місцевої запальної реакції, яка може прогресувати до таких серйозних захворювань як хронічний гастрит, невиразкова диспепсія, виразкова хвороба і рак шлунку.

більше
Аскаридоз

У цій статті мова піде про людську аскариду - досить поширеного паразитичного черва, який заражає багатьох ссавців (свині, коні, собаки, кішки), у тому числі і людину. Середня довжина дорослої самки людської аскариди становить близько 30 см, самця - 20 см.

більше
Эхинокок

Привівши у дім собаку, мало хто із новоспечених господарів замислюється про те, які «сюрпризи» можуть його чекати. Маються на увазі не ті приємні клопоти, які дарує нам спілкування з чотириногим другом. Поговоримо сьогодні про можливі проблеми.

більше
Вагітність та гормони

Вагітність - час найбільш очевидних та інтенсивних змін в організмі жінки, що підтримуються головним чином за рахунок гормональних змін, які починаються ще до зачаття. Нагадаємо коротко, що при овуляції рівень прогестерону починає збільшуватися, щоб підготувати матку до вагітності.

більше
1 ... 9 10 11 12 13 14
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.