Корисно знати

Тромбоцитоз

Що таке тромбоцитоз? Які він несе нам ризики? І які методи лікування? Ці питання турбують пацієнтів, які отримали результати аналізу крові, в якому тромбоцитарні показники не відповідають еталонним величинам.

більше
Трихінельоз

Трихінельоз - серйозне паразитологічне захворювання людини, яке викликають трихінели - круглі нематоди. Нематода потрапляє в наш організм при поїданні сирого або термічно погано обробленого м'яса.

більше
Гепатити. Гепатит А

Про гепатит йдеться мова тоді, коли має місце запальний процес печінки. Назва хвороби «гепатит» походить від грецького «гепар», що означає «печінку» і суфікса -ит, який нагадує нам про наявність запалення.

більше
Гепатит В

У попередній статті розділу ми торкнулися теми гепатитів і сьогодні продовжимо її, зупинившись докладніше на гепатиті В. Гепатит В - це інфекційне захворювання, яке викликає вірус, що позначається як HBV.

більше
Гепатит С

Продовжуючи тему гепатитів, сьогодні ми більш детально зупинимося на гепатиті С. Отже, гепатит С - це інфекційне захворювання, що викликається вірусом HCV. Передається воно при прямому контакті із зараженою кров'ю, при використанні загальних голок в середовищі наркоманів, при переливанні крові, можлива передача (рідко) інфекції статевим шляхом.

більше
Мононуклеоз

Мононоуклеоз або «хвороба поцілунків» - надзвичайно контагіозне інфекційне захворювання, що має найбільше поширення в молодіжному середовищі. Викликає хворобу вірус, який називається EBV (вірус Епштейна-Барр).

більше
Хелікобактер пілорі

Хелікобактер пілорі - назва грамнегативної бактерії, що колонізує слизову оболонку шлунка і призводить до місцевої запальної реакції, яка може прогресувати до таких серйозних захворювань як хронічний гастрит, невиразкова диспепсія, виразкова хвороба і рак шлунку.

більше
Аскаридоз

У цій статті мова піде про людську аскариду - досить поширеного паразитичного черва, який заражає багатьох ссавців (свині, коні, собаки, кішки), у тому числі і людину. Середня довжина дорослої самки людської аскариди становить близько 30 см, самця - 20 см.

більше
Эхинокок

Привівши у дім собаку, мало хто із новоспечених господарів замислюється про те, які «сюрпризи» можуть його чекати. Маються на увазі не ті приємні клопоти, які дарує нам спілкування з чотириногим другом. Поговоримо сьогодні про можливі проблеми.

більше
Завантажити ще...
1 ... 4 5 6 7 8 9
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.