Корисно знати

Демодекоз

На порозі весна. До життя пробуджується все найпрекрасніше і не дуже. Період потепління - найулюбленіший час для появи одного неприємного дрімаючого недугу, назва якому демодекоз. Зазвичай у волосяних цибулинах і сально-волосяних фолікулах людини мешкає два види - Demodex folliculorum і Demodex brevis.

більше
Токсоплазмоз

Токсоплазмоз - захворювання, яке може передаватися людині через контакт з тваринами (найчастіше з кішками) або через інфіковані продукти харчування (свинина і баранина). Збудник захворювання - токсоплазма, найпростіший організм з розвиненим апікальним комплексом.

більше
Хламідіоз

Хламідія - внутрішньоклітинний мікроорганізм, який є головним збудником захворювань, що передаються статевим шляхом, негонококкового уретриту, епідидиміту, вагініту, гострого уретрального синдрому і тривалих запальних станів статевої сфери, які часто призводять до безпліддя подружніх пар.

більше
Краснуха

Краснуха - інфекція, яка, насамперед, впливає на шкірні покриви і лімфатичні вузли. Причина захворювання - вірус краснухи, який є аналогічним, але НЕ ідентичним вірусу, що викликає кір, і, як правило, передається повітряно-крапельним шляхом.

більше
Цитомегаловірус

Цитомегаловірус (ЦМВ) - досить поширений вірус, який заражає людей різного віку і, потрапивши всередину тіла раз може залишитися там на все ваше життя. Більшість інфекцій, що викликаються цитомегаловірусом, мають тенденцію до безсимптомного протікання, тобто ми часом і не підозрюємо, що вже є вірусоносіями.

більше
Мікоплазма

Мікоплазмоз - умовна назва запального патологічного стану, яке викликається цілим рядом збудників. До «чорного списку» людських мікоплазм включають роди Mycoplasma, Ureaplasma і Acholeplasma. Відомо більше 150 видів мікоплазм, знайдених в рослинах і тваринах, людях і комахах.

більше
Тромбоцитоз

Що таке тромбоцитоз? Які він несе нам ризики? І які методи лікування? Ці питання турбують пацієнтів, які отримали результати аналізу крові, в якому тромбоцитарні показники не відповідають еталонним величинам.

більше
Трихінельоз

Трихінельоз - серйозне паразитологічне захворювання людини, яке викликають трихінели - круглі нематоди. Нематода потрапляє в наш організм при поїданні сирого або термічно погано обробленого м'яса.

більше
Гепатити. Гепатит А

Про гепатит йдеться мова тоді, коли має місце запальний процес печінки. Назва хвороби «гепатит» походить від грецького «гепар», що означає «печінку» і суфікса -ит, який нагадує нам про наявність запалення.

більше
Завантажити ще...
1 ... 3 4 5 6 7 8
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.