Корисно знати

Креатинурія

Важливо розуміти, що саме виробництво креатиніну тісно пов'язане з метаболізмом азотовмісної кислоти - креатину. Під час поглинання цієї кислоти м'язами, невелика кількість її з плином часу перетворюється в креатинін. Потім цей креатинін надходить в кров, а далі фільтрується нирками.

більше
Стрептококова інфекція

Стрептококи- неймовірно велика і поширена в природі група грамнегативних бактерій.Деякі з них разом з іншимимікроорганізмамизаповнюють наші слизові оболонки (особливо оральні, глоткові, кишкові і вагінальні).

більше
Синдром токсичного шоку

Продовжуючи тему бактеріальних інфекцій, порушену в попередній статті нашої рубрики «Корисно знати», не можна не згадати про доволі відомий нині синдром токсичного шоку (СТШ).

більше
Гематурія

Гематурія - це медичний термін, який свідчить про присутність еритроцитів в сечі. Еритроцити, більш відомі як червоні кров'яні тільця, являють собою клітини крові, які використовуються для транспортування кисню до тканин.

більше
Проблеми з простатою. Рання діагностика

Ні для кого не секрет, що рання діагностика будь-якого захворювання - найефективніша зброя для мінімізації ризиків серйозних проблем в майбутньому. Це відноситься як до пухлинних процесів, так і до доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

більше
Аналіз сечі

Медики та вчені почали проявляти свою пильну увагу до сечі ще в середньовіччя. Її використовували як антисептик при пораненнях і навіть намагалися її екстрактом лікувати чуму. Сьогодні таких «екзотичних» ліків в аптеці не зустрінеш, але слід пам'ятати, що властивості сечі, насправді, здатні розповісти про здоров'я людини багато чого.

більше
Група крові та резус-фактор

Група крові визначається наявністю специфічних білків на поверхні червоних кров'яних клітин. Їх поява у формуванні еритроцитів визначається генетично і не може змінюватися протягом життя людини. Ці білки діють як антигени, стимулюючи імунні реакції. Антитілом є речовина, яка виробляється організмом людини для того, щоб боротися і знищувати чужорідні речовини. Для того, щоб дізнатися свою групу крові і резус-фактор необхідно здати спеціальний аналіз крові.

більше
Науково-практична конференція

16 жовтня 2013 року відбулася науково-практична конференція на тему актуальних питань гематологічних, паразитологічних, імуноферментних та ПЛР досліджень в щоденній лікарській практиці. Відкрила конференцію та виступила с вступним словом директор ТОВ «Лакмус» Петровська Тетяна Євгеніївна. Було заслухано доповіді: «Гематологічні аналізатори, діагностичні можливості інтерпретації розгорнутого аналізу крові»...

більше
Загальний аналіз крові

З яким би захворюванням нам не довелося зіткнутися, кваліфікований фахівець обов'язково відправить пацієнта здавати загальний аналіз крові. З цим видом клінічного дослідження всім нам доводилося мати справу не один раз. Будь це оформлення на роботу, або продовження лікарняного.

більше
Завантажити ще...
1 ... 5 6 7 8 9 10
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.