Корисно знати

Низькі тромбоцити: що це означає?

Майже кожному з нас доводилося здавати кров для загального аналізу. Ця процедура необхідна як у профілактичних цілях, так і для первинної діагностики.

більше
Атерослероз і холестерин: що потрібно знати?

Загальновідомий факт: хвороби серцево-судинної системи - провідні причини смертності людини. Найчастіше основою цих захворювань стає атеросклероз – ураження судинних стінок. Пацієнти з атеросклерозом схильні до ризику стенокардії, інфаркту міокарда, інсульту.

більше
Глікація: цукор і старіння

більше
Магній та стійкість до стресу

Наша нервова система – складно організована структура, яка надзвичайно чутливо реагує на порушення клітинного метаболізму, де дефіцит магнію грає одну з провідних ролей.

більше
Про що говорить загальний аналіз крові?

Майже кожен з нас хоча б раз в житті здавав загальний аналіз крові. Це одне з найбільш затребуваних діагностичних досліджень. Отримавши результат із лабораторії, пацієнт не завжди самостійно розбереться в тому, що саме означають ті чи інші показники, і як саме вони пов'язані з його самопочуттям.

більше
Печінкові проби. Для чого здавати?

Печінку без перебільшення можна назвати незамінним основним «фільтром» нашого організму. Її робочі клітини - гепатоцити задіяні у виробництві протеїнів, холестерину, фосфоліпідів і жовчних солей.

більше
Про що говорять підвищені лейкоцити у сечі?

Ще зі шкільного курсу анатомії усі ми чули про лейкоцити або білі кров'яні тільця. Їх захисна функція надзвичайно важлива. Саме вони першими стикаються патологічними агентами, і приймають на себе інфекційну атаку.

більше
Лактаційний мастит

Одним з найпоширеніших ускладнень післяпологового періоду є лактаційний мастит - запалення тканин молочної залози. Останнім часом важкі форми хвороби зустрічаються все рідше, проте майже кожній молодій мамі доводиться стикатися з застоєм молока і ранніми проявами післяпологового маститу.

більше
Затримка розвитку плода

Затримка розвитку плода - це синдром, який супроводжується уповільненням або зупинкою динаміки розмірів плода. З такою проблемою стикається до 10% вагітних.

більше
Завантажити ще...
1 ... 3 4 5 6 7 ... 14
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.