Корисно знати

Непереносимість лактози

Непереносимість лактози - це стан, при якому споживання молока і молочних продуктів викликає неалергічну реакцію, яка виявляється шлунково-кишковими розладами.

більше
Гіперандрогенія у жінок

Жіноча гіперандрогенія - термін збірного характеру, який об'єднує цілу групу захворювань і синдромів, що супроводжуються збільшеними рівнями чоловічих гормонів в крові пацієнтки.

більше
Дифтерія

Дифтерія - дуже заразна, викликає її бактерія Corynebacterium diphtheriae. При захворюванні виникає характерне гостре запалення слизових оболонок носа, горла, гортані, а іноді - трахеї.

більше
Бореліоз (хвороба Лайма)

Весна поступово вступає в свої права, не за горами потепління, час пікніків на природі, робіт на дачі та пробудження від зимової сплячки кліщів.

більше
Карцинома молочної залози

Карцинома молочної залози (рак грудей) - лідер серед онкологічних хвороб. Нею щорічно уражається понад півтора мільйона жінок на планеті.

більше
ПАП-тест

Нерідко на прийомі у гінеколога, коли лікар повідомляє пацієнтці про необхідність пройти ПАП-тест, жінка перебуває в деякій розгубленості. Вона асоціює його з тестом на батьківство або папіломами.

більше
АТИПОВА ПНЕВМОНІЯ

З початком холодів, як зазвичай, відзначається зростання захворюваності хворобами органів дихання. Не останнє місце в їхньому списку займають різні види пневмоній. Для пацієнта, далекого від медичних кіл, назва «атипова пневмонія» звучить особливо страхітливо.

більше
Шистосомоз

Чи знаєте Ви, яка сама поширена паразитарна хвороба на землі після малярії? Відповідь проста: шистосомоз. Черви, що викликають захворювання, вражають близько 200 мільйонів чоловік у всьому світі.

більше
Залізодефіцитна анемія

Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) поняття анемії визначається як стан зі значенням гемоглобіну нижче 14 г / л - у чоловіків, 12 г / л - у жінок, і 11 г / л - у вагітних. Серед множинних причин анемії провідне місце при належить дефіциту заліза.

більше
Завантажити ще...
1 ... 3 4 5 6 7 ... 11
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.