Корисно знати

Синдром токсичного шоку

Продовжуючи тему бактеріальних інфекцій, порушену в попередній статті нашої рубрики «Корисно знати», не можна не згадати про доволі відомий нині синдром токсичного шоку (СТШ).

більше
Гематурія

Гематурія - це медичний термін, який свідчить про присутність еритроцитів в сечі. Еритроцити, більш відомі як червоні кров'яні тільця, являють собою клітини крові, які використовуються для транспортування кисню до тканин.

більше
Проблеми з простатою. Рання діагностика

Ні для кого не секрет, що рання діагностика будь-якого захворювання - найефективніша зброя для мінімізації ризиків серйозних проблем в майбутньому. Це відноситься як до пухлинних процесів, так і до доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

більше
Аналіз сечі

Медики та вчені почали проявляти свою пильну увагу до сечі ще в середньовіччя. Її використовували як антисептик при пораненнях і навіть намагалися її екстрактом лікувати чуму. Сьогодні таких «екзотичних» ліків в аптеці не зустрінеш, але слід пам'ятати, що властивості сечі, насправді, здатні розповісти про здоров'я людини багато чого.

більше
Група крові та резус-фактор

Група крові визначається наявністю специфічних білків на поверхні червоних кров'яних клітин. Їх поява у формуванні еритроцитів визначається генетично і не може змінюватися протягом життя людини. Ці білки діють як антигени, стимулюючи імунні реакції. Антитілом є речовина, яка виробляється організмом людини для того, щоб боротися і знищувати чужорідні речовини. Для того, щоб дізнатися свою групу крові і резус-фактор необхідно здати спеціальний аналіз крові.

більше
Науково-практична конференція

16 жовтня 2013 року відбулася науково-практична конференція на тему актуальних питань гематологічних, паразитологічних, імуноферментних та ПЛР досліджень в щоденній лікарській практиці. Відкрила конференцію та виступила с вступним словом директор ТОВ «Лакмус» Петровська Тетяна Євгеніївна. Було заслухано доповіді: «Гематологічні аналізатори, діагностичні можливості інтерпретації розгорнутого аналізу крові»...

більше
Загальний аналіз крові

З яким би захворюванням нам не довелося зіткнутися, кваліфікований фахівець обов'язково відправить пацієнта здавати загальний аналіз крові. З цим видом клінічного дослідження всім нам доводилося мати справу не один раз. Будь це оформлення на роботу, або продовження лікарняного.

більше
Спермограма

Для отримання об'єктивної інформації про чоловічу фертильність існує такий загальноклінічний вид досліджень як спермограма. Той же зразок сперми може бути використаний для визначення наявності бактерій, відповідальних за запальні процеси такі, наприклад, як простатит і уретрит.

більше
Зішкріб на ентеробіоз

Всесвітня організація охорони здоров'я оприлюднила статистичні дані, згідно яких більше 80 % населення нашої планети страждає від паразитарних хвороб. І пальма першості тут належить гострикам та аскаридам. Виходячи із вищесказаного, важливо відзначити, що своєчасна діагностика, лікування та профілактика паразитарних захворювань - необхідна умова збереження вашого здоров'я на багато років.

більше
Завантажити ще...
1 ... 3 4 5 6 7 8
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.