Корисно знати

Залізодефіцитна анемія

Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) поняття анемії визначається як стан зі значенням гемоглобіну нижче 14 г / л - у чоловіків, 12 г / л - у жінок, і 11 г / л - у вагітних. Серед множинних причин анемії провідне місце при належить дефіциту заліза.

більше
Опісторхоз

Опісторхоз - глистяна інвазія всіх ссавців, яка викликається плоскими трематодами роду Opistorchis. Найчастіше причиною опісторхозу стає сибірська двоустка. Гельмінт великий, досягає в довжину - 20 мм, в ширину - 3 мм, форма тіла пластинчаста. Головні господарі паразита: котячі, псові, свині і людина.

більше
Алергія на пилових кліщів

Одним з найбільш важливих типів алергій, широко поширених в Європі, є алергія на пилових кліщів. Цих мікроскопічних членистоногих надзвичайно багато в навколишньому середовищі, і у сприйнятливих індивідуумів вони можуть викликати потужну імунну реакцію. У народі помилково таку реакцію називають «алергією на пил».

більше
Токсокароз

Захворювання, що викликається нематодами роду Toxocara, відоме під назвою токсокароз. Toxocara Canis є різновидом аскариди, специфічного паразиту шлунково-кишкового тракту собак та інших псових (лисиці, вовки і т.д.). Собача токсокара є заразною для людини.

більше
Ревматична поліміалгія

Ревматична поліміалгія - це ревматичне запалення м'язів, що починається з плечей і шиї та розповсюджується при відсутності лікування на інші частини тіла. Основними симптомами, які спостерігаються у пацієнтів, являеться хворобливість і напруженість м'язів.

більше
Оперізуючий лишай

Багато хто з нас в дитинстві хворів на вітрянку, але мало хто знає, що вірус, який викликає це типово дитяче і відносно легке захворювання неймовірно підступний. Він здатний зачаїтися в нашому організмі на багато років, а потім раптово проявити себе у всій красі у вигляді такого малоприємного захворювання як оперізувальний лишай.

більше
Паразитарні грибки шкіри

Грибки, які зазвичай зустрічаються у флорі шкіри і навколишньому середовищі, як правило, співіснують з людським організмом в стані сапрофітів, не викликаючи яких-небудь пошкоджень. Однак ці грибки можуть при певних умовах вести себе як патогенні мікроорганізми.

більше
Мікседема

Мікседема представляє собою особливу форму підшкірного набряку, що виникає через накопичення в підшкірній клітковині мукополісахаридів. Основна причина захворювання - важкий гіпотиреоз, тобто стан, коли щитовидна залоза продукує недостатньо гормонів, які адаптовані до потреб організму людини.

більше
Подагра та гіперурікемія

Що спільного між Олександром Македонським і Іваном Грозним, Рубенсом і Рембрандтом, Мопассаном і Ньютоном? Відповідь, можливо, здивує. Всі вони страждали від подагри. Вчені пов'язують феномен зв’язку захворювання з розумовими здібностями людини надлишком сечової кислоти, яка впливає на мозкову діяльність.

більше
Завантажити ще...
1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.