доступна ціна

Лабораторія «Лакмус» використовує в своїй роботі лише європейські реактиви, дослідження проводять на сертифікованому обладнанні провідних європейських виробників, фахівці лабораторії - лікарі-лаборанти з попереднім досвідом роботи на посаді завідуючих лабораторією у державних медзакладах та лаборанти вищої категорії. Тобто, маючи максимальні витрати при проведенні досліджень, ми стараємось утримувати ціну на максимально низькому рівні рентабельності для забезпечення її доступності для пацієнтів.

Потрібна консультація?
персональний сервіс

Для отримання термінового смс-повідомлення про готовність аналізу та отримання результату електронною поштою, вкажіть, будь-ласка, Ваш номер мобільного телефону та e-mail медичній сестрі при заборі крові, щоб вона вписала Ваші контактні данні в бланк направлення. Коли результат буде готовий, він автоматично відправляється на ваш e-mail, про що Ви отримаєте термінове смс-повідомлення.

Терміни виконання вказані в окремій графі переліку аналізів, що розміщений на сайті. Переважну більшість аналізів ми виконуємо у день забору крові, лише окремі дослідження вимагають більш тривалого терміну виконання.

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, щодо лабораторних досліджень, наші фахівці постараються надати Вам всю інформацію, якою володіють.

При зверненні без направлення лікаря спеціаліст лабораторії надасть Вам рекомендації скринігових обстежень - пакетних пропозицій або підбере індивідуальні дослідження, які потрібні саме Вам.

У випадках, коли рекомендації по обстеженню або інтерпретація результату аналізу виходить за межі компетенції співробітника лабораторії, Вам при необхідності порекомендують лікаря відповідної кваліфікації та вкажуть контакти медзакладів, де можна отримати потрібну консультацію.

Забір крові вакуумними системами

В лабораторії «Лакмус» для забору крові використовуються лише спеціальні вакуумні системи – вакутейнери. Забір крові вакутейнерами має ряд суттєвих переваг перед забором крові звичайними шприцами, який здійснюється ще досі, на жаль, майже у всіх державних медичних закладах і деяких приватних лабораторіях економ-класу.

безпека забору крові

Вакутейнер являє собою повністю герметично закриту систему, що виключає контакт з кров’ю, і забезпечує цілковиту безпеку пацієнта і медперсоналу при заборі крові з вени.

швидкість забору крові

Вакутейнер відрізняється від звичайного шприца також тим, що замість поршня у ньому використовується перепад тиску, завдяки тому що в пробірці створюється вакуум. Система зручна тим, що дозволяє набрати потрібну кількість крові, навіть для кількох пробірок для різних видів досліджень, за лічені секунди.

точність дослідження

Вакутейнерна система дозволяє при заборі крові зберегти максимально точне співвідношення крові і антикоагулянта, завдяки чому кров не згортається і краще зберігається в пробірці. Крім того вона дозволяє чітко і надійно маркувати пробірки, щоб уникнути плутанини при транспортуванні.

Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.