Точні аналізи

Головним критерієм роботи лабораторії є достовірність результатів досліджень. Лабораторія «Лакмус» працює на авторитет і прагне зайняти місце експерта з точності лабораторних досліджень. Лабораторія «Лакмус» суворо дотримується технології виконання аналізів на всіх етапах:

Преаналітичний етап - етап підготовки пацієнта, забору та транспортування біологічного матеріалу

Ми наполягаємо на важливості правильної підготовки пацієнта до здачі аналізу, для цього проводимо відповідний інструктаж з лікарями, котрі направляють пацієнтів, та медичними сестрами, котрі здійснюють забір крові. Для отримання достовірного результату критично важлива правильна підготовка.Всі правила для пацієнтів ми розмістили на сайті у відповідному розділі підготовка до аналізів.

Потрібна консультація?

Перед тим як приступити до роботи всі медичні сестри проходять відповідне навчання: як правильно проводити забір аналізів, їх зберігати та передавати на лабораторію. Кожен медичний пункт забору має повну ілюстровану інструкцію спеціально розроблену, щоб уникнути навіть найменших похибок на етапі забору. Кров забирається вакуумними пробірками, що містять консервант, щоб кров зберігалась. Кожна пробірка має штрих код, а також підписується.

Доставка в лабораторію відбувається в спеціально обладнаних холодобоксами термосумках. В лабораторії кров та інший біологічний матеріал сортується і вноситься в комп'ютерну базу даних.

аналітичний етап - етап безпосереднього виконання аналізів.

Аналізи виконуються на повністю автоматизованому обладнанні, провідних європейських виробників. В лабораторії використовуються лише європейські реактиви Horiba ABX, Human, Siemens immulite, DRG. На кожне дослідження ставляться подвійні контролі точності. Кожного місяця лабораторія «Лакмус» проходить зовнішній незалежний контроль якості PREVECAL, про що отримує відповідний сертифікат якості досліджень. Для забезпечення ще більшої точності загального аналізу крові, всі формули діток, та дорослих, де є ознаки запального процесу в крові, додатково лаборант дивиться під мікроскопом і рахує формулу крові наочно, відповідно пацієнт отримує два бланки загального аналізу крові, той котрий видає аналізатор і обрахунок під мікроскопом.

постаналітичний етап - обробка результатів після дослідження

Фахівці лабораторії ретельно відслідковують всі результати аналізів. Видача результатів відбувається автоматично комп'ютерною системою розсилка при наявності електронної адреси отримувача. Результати друкуються на фірмових бланках з колонкою в якій вказана норма. При відхиленні показників від норми, відповідний показник додатково виділяється щоб пацієнт та лікар звернули увагу на нього. Якщо показники аналізів свідчать про критичний загрозливий для здоров'я стан пацієнта, співробітники лабораторії телефонують в терміновому режимі пацієнтові або\і лікарю, котрий направив хворого. Варто звернути увагу, що в залежності від того на якому саме обладнанні проводиться дослідження і які використовуються реактиви - результати, одиниці виміру та показники норми в різних лабораторіях можуть відрізнятись.

Жодна навіть найкраща автоматизована система немає цінності без висококваліфікованого фахівця. В лабораторії «Лакмус» зібраний колектив еспертів лабораторної діагностики, троє працюючих лікарів-лаборантів мають попередній досвід роботи завідуючими лабораторіями в державних медичних закладах. Лаборанти мають вищу категорію та постійно проходять додаткове навчання. Відповідальність — одна з рис, яка об'єднує команду спеціалістів «Лакмус». Колектив лабораторії націлений на якість, точність та достовірність досліджень.

Потрібна Консультація спеціаліста?
Запитай у консультанта лакмус
- Поля, обов’язкові для заповнення
Наші спеціалісти звяжуться з Вами найближчим часом!
Під час відправки форми сталась помилка.